StickLife 12

Forum PBF o Pivocie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

WITAMY NA STICKLIFE 12


Witamy na StickLife 12. Kolejna kontynuacja StickLife z nową walutą oraz nowymi badziewami!

Podobnie jak w pozostałych częściach, możesz swobodnie poruszać się po całym mieście, możesz być obywatelem albo gangsterem.
Małe przypomnienie ze starszych części:
Punkty Dobroci można dostać za zły albo za dobry czyn. Gdy wykonamy coś dobrego, dostajemy 5 punktów dobroci. Jeśli zrobimy coś złego, dostajemy -5 punktów.

Na przykład, by dostać broń jako obywatel, musisz zyskać i nasz szacunek. Wymagane jest 15 PD by mieć pozwolenie na kupowanie broni.

Aby wiedzieć więcej, zajrzyj do działu "Początki".

PRZYPOMINAMY!!! PO DOŁĄCZENIU DO FORUM WPISAĆ SOBIE KWOTĘ BS 1.000!!! To bonus na start, dzięki któremu będziesz mógł kupić mieszkanie!

Kilka ważnych rzeczy:
- Tolerujemy wersję 3 Beta, ponieważ część figur z droidz obsługuje tylko tą wersję.
- Znajomość regulaminu KONIECZNA.
- Nigdy nie ustalasz jakie bronie ma NPC. Od tego są Admini, GameMasterzy i Moderatorzy.
- Dla Obywatela pensja codzienna wynosi 500 BS w dowolnej pracy, chyba że jest chirurgiem, to wynosi 700.

Zmiany - usunięto wymóg na obywatela i gangstera. Nie było w tym sensu. Zgłoś się do administratora jeśli wiesz już kim chciałbyś być.

Tylko teraz promocja! Za każdego dodatkowego gracza, który będzie się udzielać i grać dostajesz aż 2.000 BS

#1 2010-09-26 20:15:06

 Diuczek22 aka Sky

Administrator

status danielh@aqq.eu
2755071
Call me!
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 62
Punktów :   
Bryłki Stickz: 7070
Punkty Dobroci: 0
Praca: Administrator

Wyprawa Smoqa

Wykonuję ogłuszenie policjanta.
Animacja :
http://i54.tinypic.com/10yi7go.gif
<>Download<>
Opis: Spacerując po parku zauważyłem Policjanta Wawela, który patrzył w inną stronę. Przypomniałem sobie zlecenia, pomyślałem, że przyda mi się trochę kasy. Zacząłem biec w jego stronę, gdy wyciągnąłem katanę Wawel zauważył mnie. Zaatakowałem - chwycił moje ręce po czym odrzucił je. Wyskoczyłem po raz 2. Wawel ustawił się do ponownego złapania mych rąk niestety, tym razem pod pozorem ataku z miecza kopnąłem Policjanta oraz uderzyłem go rękoma (nie trafiłem mieczem) w tym czasie on też mnie uderzył w twarz, uderzenie było lekkie prawie, że dotknięcie. Jednak przeciwnik zemdlał i upadł kilka metrów dalej. Podbiegłem i zacząłem go przeszukiwac.
Do adminów/modów : Jego ekwipunek to : oburęczny miecz, katana, 850 BS - co udało mi się zabrac ?
Taka notka : nie miałem ochoty animowac dlatego animacja nie jest śliczna </3...
Do innych policjantów : kto chce obronic waszego kolegę ? proszę odpowiedziec w tym temacie : )


Całość jest wykonana przez użytkownika SmoQ. Dodaje to tutaj, ponieważ pomylił tematy

P.S Zabrałeś: 850 BS//Sky


I moja odpowiedź (nie da się zrobić 2 postów na raz

>>>Download<<<
http://pivotup.com/files/qdj3op4n.gif
opis Przechodząc przez park zaobserwowałem całe to zdarzenie. Szybko wyjąłem zwykły nóż(miałem 2) i rzuciłem ci w nogę. Cały ten cios sparaliżował cię, przez co nie miałeś szansy ucieczki. Szybko podbiegłem, wyciągnąłem ci nóż i zadzwoniłem po karetkę oraz policję(po mych kolegów <3). Czekam aż przyjadą.
Nie wywiniesz się, ponieważ jesteś w kajdankach. Klucz schowałem.

Offline

 

#2 2010-09-27 15:46:00

 Diuczek22 aka Sky

Administrator

status danielh@aqq.eu
2755071
Call me!
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 62
Punktów :   
Bryłki Stickz: 7070
Punkty Dobroci: 0
Praca: Administrator

Re: Wyprawa Smoqa

niestety nie mogłeś wziąć tego klucza, bo to był klucz do kajdanek wawela Choć sprytnie. Sry. A dlaczego nie?
A) TO były kajdanki WAWELA, nie MOJE

b) Kluczyk musisz przekręcić, a jest to niemożliwe żeby same się przekręciły. A ręce miałeś w takiej pozycji, że jest to mało prawdopodobne żebyś je przekręcił, zwłaszcza że byłeś w szoku.

c) Jest to mało prawdopodobne żebyś idealnie trafił dziurkę od kajdanek

Offline

 

#3 2010-09-28 18:55:03

MR.C

Moderator

22059512
Zarejestrowany: 2010-09-21
Posty: 20
Punktów :   
Bryłki Stickz: 5635
Punkty Dobroci: 0
Praca: Fryzjer

Re: Wyprawa Smoqa

Mam pytanie . Z czego zadzwonił Ray, przecież niema komórki.


EQ
- katana
- miecz oburęczny

Offline

 

#4 2010-09-29 09:23:47

Wawel

Obywatel

Zarejestrowany: 2010-09-23
Posty: 18
Punktów :   
Bryłki Stickz: 0
Punkty Dobroci: 0

Re: Wyprawa Smoqa

ja bym tego nie zaakceptował  bo to nie mój stick, ustalmy że to jakiś inny policjant. mój ma około 2m. wzrostu. więc mnie nie okradłeś. A i to jeszcze inny policjant ponieważ ja mam katanę -.-

Ostatnio edytowany przez Wawel (2010-09-29 09:33:51)

Offline

 

#5 2010-09-29 13:33:36

Wawel

Obywatel

Zarejestrowany: 2010-09-23
Posty: 18
Punktów :   
Bryłki Stickz: 0
Punkty Dobroci: 0

Re: Wyprawa Smoqa

A po za tym nie miałeś maski Wyszukam cię w bazie danych i boom! xD, Zaktualizowałem sticka zobacz sobie ^^.

Offline

 

#6 2010-09-29 17:50:00

DM

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 8
Punktów :   
Bryłki Stickz: 1000
Punkty Dobroci: 0
Praca: Moderator

Re: Wyprawa Smoqa

dobra chuj, ja akceptuje. Daj moze link do animacji?

Offline

 

#7 2010-09-29 17:58:50

 Diuczek22 aka Sky

Administrator

status danielh@aqq.eu
2755071
Call me!
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 62
Punktów :   
Bryłki Stickz: 7070
Punkty Dobroci: 0
Praca: Administrator

Re: Wyprawa Smoqa

Dobra, nie ch*j. MR.C dobrze zauważył i tu muszę przyznać - nie mam telefonu(w grze >.>). Ale może i mnie kopnął ale byłem na kolanach i co najwyżej bym się przewrócił. W dodatku użyłeś klucza od kajdanek Wawela. I z tego co pamiętam. Kajdanki są zrobione tak, że nie ma opcji abyś otworzył je. Nawet jeżeli, to nie z taką prędkością. Pomijając fakt że rzuciłeś wyplułeś je(ni ch*ja nie wiem jak to nazwać ._.) zębami w kierunku klucza. Strzelałeś na ślepo.

edit@(dnia 30.9.2010 o godz 17:00:01 )
Trafiasz do więzienia na parę dni

Dzięki że mi przypomniałeś

Offline

 
StickLife 12 2010 by Sky, plrusek, DM

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.socug.pun.pl www.pomoc-psychologiczna.pun.pl www.redstar.pun.pl www.immortalsi.pun.pl www.avacup.pun.pl